vybraná událost

Konference 2008

24. 04. 2008 – 25. 04. 2008

Zlín

Kontura Tools s.r.o.

Jako přednášející se představí obchodní partneři pánové Daniel Fluri a Rolf Schmidt z firmy FEINTOOL, Jacques Racine a Daniel Troxler z firmy BRUDERER, Rudolf Holzknecht z firmy CERATIZIT, Dirk Hansper a Václav Šípek z firmy STUEKEN, Jürgen Leicht z firmy LEICHT a Dieter Lehmann z firmy SOPREM.

Po ukončení přednášek bude zajištěn další program – přátelské posezení s večerním programem, občerstvením, degustací slivovice firmy Jelínek, živou hudbou a tanečním představením ve stylu hip-hop. Další den dopoledne budou moci návštěvníci konference diskutovat s jednotlivými přednášejícími o otázkách, které je zajímají. Zájemci se mohou také zúčastnit prohlídky lisovny ve Zlíně, která provozuje technologii FEINTOOL a BRUDERER. Návštěvníci si prohlédnou činnost těchto strojů v praxi.

 

 

Letošní konference sklidila opět velký úspěch. Zájem byl obrovský, konference se zúčastnilo přes 100 osob.

 

Účastníci měli možnost poslechnout si rozsáhlé přednášky o přesném střihání a rychloběžném lisování, konstrukci nástrojů, tvrdokovu a také o periferním zařízení, které hraje při lisování významnou roli. Po naučné části přišla na řadu večerní zábava s degustací slivovice, hudbou a tancem. Také návštěva lisovny následující den vzbudila velký zájem.

Všem hostům děkujeme za účast, věříme, že konference splnila Vaše očekávání a těšíme se na další setkání s Vámi za dva roky!

< Zpět na přehled veletrhů a konferencí